Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Elemental druid

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
whatpulse





Elemental druid Empty
ПисанеЗаглавие: Elemental druid   Elemental druid Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 3:27 pm

Здравейте може ли да ми помогнете как се облича такъв друид чарми оръжия брони ...
знам само че му се прави там оръжието което дава телепорт ?
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Elemental druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elemental druid   Elemental druid Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:55 pm

Итемите му трябва да дават главно скиллове и лайф. Гледай дам по сървъра друидите те горе доло по един и същи начин се обличат Very Happy
Върнете се в началото Go down
whatpulse





Elemental druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elemental druid   Elemental druid Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 9:03 pm

проблема е там че на хеадоф на хардкоре няма никой и сам си играя софт не е за мене ... затова няма от кого да видя как е облечен
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Elemental druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elemental druid   Elemental druid Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 4:12 pm

Миии ... незнам тогава. Предполагам че там нещата като са по - тегави и по - трудно ще направиш итеми като на софт, ноне съм играл хард и немога да ти помогна Suspect
Върнете се в началото Go down
whatpulse





Elemental druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elemental druid   Elemental druid Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 6:47 pm

ако можи ми качете един друид да видя с какво е облечен а аз вече ще се оправам
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



Elemental druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elemental druid   Elemental druid Icon_minitimeСря Авг 05, 2009 4:23 pm

whatpulse написа:
Здравейте може ли да ми помогнете как се облича такъв друид чарми оръжия брони ...
знам само че му се прави там оръжието което дава телепорт ?

Сега за друид лично има много да се напише... кажи ми на какво точно искаш и ще ти напиша примерно развитие, ще си го направя за 2-3 дни и ще ти дам снимки... само анхилусите няма как да ги направя толкова бързо Wink, но за предметите и магийте нямаш проблеми !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Elemental druid Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elemental druid   Elemental druid Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Elemental druid
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Герои :: Друид /Druid/-
Идете на: