Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)

Go down 
+7
bbbzzz
Forbidden
bogadurt
Vrachanetza
Eastern_fan
FoXx
c3ck0
11 posters
АвторСъобщение
c3ck0

c3ck0



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПет Авг 01, 2008 8:03 pm

Ако имате някакви "Hero editor-i" за ЕС  моля да ги споделите Smile защото искам да пробвам някои работи Smile))))


Админ написа:
Линк към Diablo II Eastern sun 3.00 hero editor:

HERO EDITOR

DIABLO II EASTERN SUN
Върнете се в началото Go down
FoXx

FoXx



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 8:52 pm

Аз имам Hero Editor за Eastern Sun 3.00 ако ви трябва Skype: f_o_x_x6


By FoXx
Върнете се в началото Go down
Eastern_fan
Admin
Eastern_fan



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 10:27 am


http://www3.zippyshare.com/v/98360004/file.html

Благодарение на FoXx Very Happy


Последната промяна е направена от Eastern_fan на Пет Мар 22, 2013 1:34 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
c3ck0

c3ck0



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Урааа Целуфки :)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 12:40 pm

Тегли тегли тегли What a Face What a Face What a Face Най накрая Smile мерси много човече Smile Фох Very Happy
Върнете се в началото Go down
c3ck0

c3ck0



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Доста доволен съм   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 12:47 pm

Smile))))) много яко сега ще мога да направя няколко билда на сингъл Wink


Последната промяна е направена от c3ck0 на Пон Авг 04, 2008 3:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
c3ck0

c3ck0



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: малко помощ давам   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 2:21 pm

Ето малко раоти от мене за едитора които оправих и вмъкнах . Руни!

Когати използвате руна над Ма ,дава еrror ! но да не ви
пречи това означава , че няма опредлеения предмет който
го има в ивенторито , и то изписва в кое е проблема или
в коя руна давате Ок и руната която я искате да поставите
се получава като торч - Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Torch11
Не се тревожете за това, торч-а е предмет който го има в някои сървари ( не ви трябва да знаете) и няма да повреди вашия герой (single player) п.п Той заема 2 места в ивенторито - така че като правите руните го слагайте на правилно разтояние за да не бъгнете героя и да неможе да играете с него или да загубите това което сте направили досега Smile .

Runes - По надолу съм дал файл който качвате и го слагате в
папка Diablo2/save/ и ще ги имате като Import item (Тези които са
работили с Hero editor знаят какво е , но и за тези които
незнаята - от там се изваждат сеифаните предмети и руни Smile

Руните от Ma нагоре съм ги сложил в
папка която можете да изтеглите от тук http://4storing.com/bf3h5/8c9bc473065bfb5cf4120c0bb03d3a2f.html Разархивирайте . Smile
Сложил съм изображение в папката за да
видите руните и тяхната подретба Wink

Руните от Ма нагоре ги няма поради това ,
че нямат изображения за версията Eastern sun ,a
има руните от Expansion d2

Това е нещо без което неможе , така че сейфаите Smile Нека всичко да става по лесно , се пак без руни неможе Smile Very Happy

Good luck & Have fun

by c3cko afro


Ето снимката Smile Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Runess10
Върнете се в началото Go down
Vrachanetza





Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeЧет Окт 23, 2008 9:45 am

пичове може ли някои да ми прати Hero Editor-а за 3.00 защото не ми дава да го сваля от саита дето е написан в форума а спешно ми трябва!!!Ако може го пренесете на друг линк или ме търсете в скайп sladkia_figaro!!!Благодаря предварително!!! Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
bogadurt





Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПет Ное 07, 2008 8:23 am

някой може ли да help, вижте какво ми излиза катo се отитам да го пусна:
http://img262.imageshack.us/my.php?image=newbitmapimageny0.png
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 5:11 pm

ползваш го за ЕС версията, нали ?
Върнете се в началото Go down
bogadurt





Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 12:32 pm

да, използвам ES 3.0 ама сега като стартирам едитора ми излиза don't send и ми затваря веднага прозореца!
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 5:48 pm

Пиши ми по скайп-а, ще ти пратя друг
Върнете се в началото Go down
bbbzzz





Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 1:35 am

Кажи как ти е skypeto.
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 2:59 pm

има го в профила frightmare666
Върнете се в началото Go down
jUS7ChY





Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 7:34 pm

И на мен ми се появява с1щия проблем кфо трябва да направя ???
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 4:54 pm

Бая хора ми писаха, и кат им пращам, пак същият проблем Neutral явно ако исписва Don't Send и аз немога да помогна
Върнете се в началото Go down
Rapturious





Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 4:18 am

Като си адд-на Таил и ми дава Bad Inventory Data някой ако може да помогне ще съм благодарен. :X
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 12:05 pm

Някои адд-нати итеми от едитора не се възприемат както трябва, изтрий итема, който си адднал пак през едитора и ще се оправи, и да знаеш за нататък да го използваш за статс, скиллс, левел, може би и копване, ама итемите, които се правят през него се бъгват
Върнете се в началото Go down
ed88





Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: проблем   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 8:22 pm

пробвах да си сваля едитора и рън тула и не ми дава изписва ми че файла е временно недостъпен Sad
Върнете се в началото Go down
bobchosi





Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitimeНед Дек 06, 2009 4:01 am

Abe kolegi mojete li da dadete nqkakuv drug link za Hero editora zashtototozi vuv 4storing ne ba4ka i za runite po sushtiq nachin. Izvinete me za latinicata no pisha ot spain. Blagodarq predvaritelno Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)   Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Hero editor + Diablo II Eastern sun 3.00 (НОВ ЛИНК)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Single player Hero downloads

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Файлове-
Идете на: