Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Колекции / Sets

Go down 
+8
Newbi3
TheDog
SkullSplitter
krillin_dbz
Forbidden
HeadJust
jiravko
Eastern_fan
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
SkullSplitter

SkullSplitter



Колекции / Sets - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекции / Sets   Колекции / Sets - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 4:16 pm

TheDog написа:
кой беше сета с мф?

Autolicious Wink Черен е на цвят,няма каска,но дава супер много екстра голд и МФ,най-вероятно за него говориш. Намира се супер лесно,още на Нормал може да го събереш поне 2 пъти от Раканишу,Бишбош и Андариел,абе общо взето навсякъде го дават,ама не разбирам за кво ти е това МФ Suspect Аз го ползвах да събирам бързо злато...
Върнете се в началото Go down
uli96

uli96



Колекции / Sets - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекции / Sets   Колекции / Sets - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 10:36 pm

SkullSplitter написа:
Защо не пише,че Diablo's End ти превръща героя в Диабло като го събереш целия ?
И имам въпроси.
Защо ги няма всички комплекти написани и комплектът Tyrael's дава ли същото нещо като ДИабло комплекта,т.е. да се превръщаш на Архангел Тираел,щото имам такива подозрения ?
КОГАТО СЪБЕРЕШ КОМПЛЕКТА НА ТАИРИЕЛ НАД ГЛАВАТА ТИ СЕ ПОЯВЯВА ЕДИН ОРЕОЛ
Върнете се в началото Go down
uli96

uli96



Колекции / Sets - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекции / Sets   Колекции / Sets - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 12:30 am

някои може ли да ми каже каската от комплекта на диабло пада ли от Gamble scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
SvEtI PeTaR





Колекции / Sets - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекции / Sets   Колекции / Sets - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 1:12 am

uli96 написа:
някои може ли да ми каже каската от комплекта на диабло пада ли от Gamble scratch scratch scratch

Да пада се Smile А някой случайно да има короната от Noir готов съм на всякаква размяна за нея Smile
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Колекции / Sets - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекции / Sets   Колекции / Sets - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 14, 2012 2:46 pm

skype : avenge_killer

Моля някой да ми даде малоумната шибаната корона от комплекта Noir прекарах 100 часа в гембъл,абсолютно нищо не става. Прочетох сума ти малоумни рецепти изчетох целия интернет и всички форуми как се прави и нито една не работи,короната не ми я дропва по абсолютно никакъв начин,сякаш играта се е бъгнала,играем 4 човека и бием гембъл и я търсим,въобще не ни дава клан Titania Crown сякаш не съществува.
Ако може някой да помогне,направо ми иде да изтрия играта.
Върнете се в началото Go down
windrunner





Колекции / Sets - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекции / Sets   Колекции / Sets - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 10:53 am

SvEtI PeTaR написа:
А някой случайно да има короната от Noir готов съм на всякаква размяна за нея Smile
Печелиш имам я, но мога за сингъл да ти я пратя - ако те устройва пиши. Smile
Върнете се в началото Go down
windrunner





Колекции / Sets - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекции / Sets   Колекции / Sets - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 11:07 am

Newbi3 написа:
Ами взимам информацията от официалния сайт и ище не съм качил всички.
Би ли споделил от кой сайт ги взимаш итемите, че търся една част от комплект и да вида какво представлява. Smile
Върнете се в началото Go down
Nidaim

Nidaim



Колекции / Sets - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекции / Sets   Колекции / Sets - Page 2 Icon_minitimeВто Май 07, 2013 8:07 pm

Спешно ми трябва Death Blade на Sarevok's Sacrilege и Spiked Armor на Borik (assassins-kiq set). Всичко до 60ти лвл го имам и разменям за тези 2 неща.

П.П: имам шернато ковчеже и предмет на сингъл не е проблем за пращане/приемане

skype: iv40ka
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Колекции / Sets - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекции / Sets   Колекции / Sets - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Колекции / Sets
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Предмети, руни и рецепти-
Идете на: