Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Малко помощ за Milea ?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
SkullSplitter

SkullSplitter



Малко помощ за Milea ? Empty
ПисанеЗаглавие: Малко помощ за Milea ?   Малко помощ за Milea ? Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 3:46 pm

Плс ако има някой,който играе СИНГЪЛ на версия 3.00 (вярвам,че сте доста,но все пак да кажа) да си даде скайпа за контакт,та да му пиша там да се разберем за Ай Пи,тъй като ми трябват бронята и копието от Milea и каската от Noir комплектите.
Ноар го имам на Барб-а ми,но за да си го прехвърля на амазонката ми трябва някой на когото да го дам,а после да вляза и да ми го даде на другия герой. Искам да си прехвърля и 2-3 джуъла и още някои предмети. Бронята и оръжието от Милеа ги НЯМАМ и съм готов на замяна за тях.
Моя скайп е avenge_killer пишете там,но за всеки случай си драснете вашите скайпове тук,ако има навитаци.
Върнете се в началото Go down
Wofty





Малко помощ за Milea ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ за Milea ?   Малко помощ за Milea ? Icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 10:00 pm

можеш и сам да си прехвърлиш предметите пич просто направи игра с TCP/IP или там квото беше отвори още 1 диабло и влез..много пъти съм го правил като нямах нет Laughing
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Малко помощ за Milea ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ за Milea ?   Малко помощ за Milea ? Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 10:45 pm

Знам за какво говориш,но аз НЯМАМ Милеа,как да си я прехвърля,просто я нямам човече Smile

Иначе се сетих за това и си прехвърлих другите неща.
Върнете се в началото Go down
TornadoMaster

TornadoMaster



Малко помощ за Milea ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ за Milea ?   Малко помощ за Milea ? Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 2:13 pm

all_eyez_on_me_94 ми е скайп намери ме може да си разменим някой друг итем Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малко помощ за Milea ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ за Milea ?   Малко помощ за Milea ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малко помощ за Milea ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Предмети, руни и рецепти-
Идете на: