Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Narcomana_

Narcomana_



Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 5:15 am

Ето малко снимки на паладина ми:

http://img269.imageshack.us/gal.php?g=screenshot166b.jpg

Моля ви кажете ми защо моя "damage" е само: 2291-2292, докато има 1 приятел на който подобния му паладин е с почти същия "damage" само че + 10000к над моя, но не знам защо личния ми не е бъгав?????

Ще бъда много благодарен на този който ми каже... а за чармите ми 3 от тях са с "Nexus" (jewel), малко с "iml, dex., str., vit." и останалите с джевела, който съм показал на 1 от снимките !

Благодаря естествено ако някой даде отговор, но ви моля: помогнете ми! bounce
Върнете се в началото Go down
Newbi3

Newbi3



Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 10:10 am

Това от коя версия на ES е?
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: отг.   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 10:37 am

Newbi3 написа:
Това от коя версия на ES е?

"Diablo II Easter Sun 3.00"
Върнете се в началото Go down
Newbi3

Newbi3



Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 12:12 pm

Какъв е този Annihilus с Jewel "Lady eboshi Greed". Поне в ES 3.00 която аз и повечето хора играем ги няма. А в кой сървър играеш или си на сингъл.

Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Screenshot174
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 4:30 pm

[quote="Newbi3"]Какъв е този Annihilus с Jewel "Lady eboshi Greed". Поне в ES 3.00 която аз и повечето хора играем ги няма. А в кой сървър играеш или си на сингъл.

Не съм на "single" а в нета, имам подпис нали там може уж да си напиша поне къде играя ако съм го схванал ясно, нормално да не сте ги виждали за това качих снимки... (чарма- продупчен и джевела) ако искаш го изтрий после сървъра е The_Mist сайта е: " www.the-mist.dir.bg " и така най- вече, въпроса ми е какви предмети да му сложа за да дава демиджа ми в (к) а не само 2196 ?????
Върнете се в началото Go down
Newbi3

Newbi3



Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 5:17 pm

При пускане на мнение има опция, да си пуснеш подписа.

Иначе при нашата весия на headoff, става от 2 vengeance
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: ?   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 12:29 am

Newbi3 написа:
При пускане на мнение има опция, да си пуснеш подписа.

Иначе при нашата весия на headoff, става от 2 vengeance

Ама чисти ли или с jewel, ias, deadly strike, change to block????? Защото нямам нито 1 чист и незнам защо не иска да се бъгне, иначе Кофата как е, пак ли пада като преди... там играх на 1.10 и беше е... ш... сървър- 5 минути има- 2 часа няма и до ден днешен чувам подобни информации само че се по оправил: 2 часа има- 15 минути няма Laughing
Върнете се в началото Go down
Newbi3

Newbi3



Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 4:24 pm

Напоследък е така. Sad

Иначе няма значение дали vengenace е чист или не, би трябвало да става.
Върнете се в началото Go down
shortyy0





Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 2:14 am

a we kak e IP-to na toq mod PLS kajete :X pale pale pale pale pale pale pale
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя   Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо на всички смайтери се бъгва демиджа, но не и на моя
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Предмети, руни и рецепти :: Какво, как се прави? (Въпроси/Отговори)-
Идете на: