Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кажете как да си направя каска от сета Ordnance

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
tornado_hell





Кажете как да си направя каска от сета Ordnance Empty
ПисанеЗаглавие: Кажете как да си направя каска от сета Ordnance   Кажете как да си направя каска от сета Ordnance Icon_minitimeПет Юли 10, 2009 3:33 pm

pls кажете, че мн. ми трябва


Редактирано от "Newbi3"
Пиши на кирилица
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



Кажете как да си направя каска от сета Ordnance Empty
ПисанеЗаглавие: и на мен   Кажете как да си направя каска от сета Ordnance Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 5:02 am

[quote="tornado_hell"]pls кажете, че мн. ми трябва

И на мен много ми трябва, "ПИШИ НА КИРИЛИЦА", има си сайт като този:
http://homepage3.nifty.com/miyoshino/oldes/es3cube.htm#leg

и при него го има, но не знам точно къде, намерих и си направих бая зелени предмети но виж на "set craft" или нещо подобно, но ако потърсиш ще намериш това което ти трябва Smile
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



Кажете как да си направя каска от сета Ordnance Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Кажете как да си направя каска от сета Ordnance Icon_minitimeСъб Авг 15, 2009 11:59 pm

tornado_hell написа:
pls кажете, че мн. ми трябва


Редактирано от "Newbi3"
Пиши на кирилица
Въпросната каска ми падна от крави, но в сървъра който играя, или по точно ако търсиш при кравите трябва да направиш супер много runs за да я намериш

П.С. Диаблото е игра в която нещо супер уникално може да ти падне веднага, но може и никога... НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ иде 3ката Smile пробвах и ми хареса, но някакъв симулатор, което е боза пред това което предстои !!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кажете как да си направя каска от сета Ordnance Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажете как да си направя каска от сета Ordnance   Кажете как да си направя каска от сета Ordnance Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кажете как да си направя каска от сета Ordnance
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Предмети, руни и рецепти :: Какво, как се прави? (Въпроси/Отговори)-
Идете на: