Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 СПЕШНО

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Forbidden

Forbidden



СПЕШНО Empty
ПисанеЗаглавие: СПЕШНО   СПЕШНО Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 8:28 pm

Плс ако някой знае Runeword-a за щит. Даваше аура-та на паладин Holy Shock when equiped или нещо подобно. Моля да каже, търсих я къде ли не по сайтове, програми ама я нема никаде. Преди я знаех и сам я правел, ама сам я забравил Sad
Върнете се в началото Go down
krillin_dbz

krillin_dbz



СПЕШНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПЕШНО   СПЕШНО Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 11:44 am

Мисля,че с Рунеуорд-а няма да е по-силен,нарпави един щит с нексуси или идеали,понеже пала-та сиг има джинки в чармите,ако няма чарми с джинки по-добре направи,един щит с джинки Smile
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



СПЕШНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПЕШНО   СПЕШНО Icon_minitimeНед Ное 30, 2008 5:53 pm

Тед, такива щитове си имам. Very Happy Тоя ми е за друга цел, така че плс ако някой знае рунуърд-а да се изкаже Smile
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



СПЕШНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПЕШНО   СПЕШНО Icon_minitimeПет Юли 17, 2009 1:49 pm

Оказа се, че съм се объркал, но все пак си намерих каквото ми трябва Smile Рунуърда е за броня 6 сока, думичката е KiNNoRiYuU Very Happy
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



СПЕШНО Empty
ПисанеЗаглавие: :(   СПЕШНО Icon_minitimeВто Авг 04, 2009 6:12 am

Forbidden написа:
Плс ако някой знае Runeword-a за щит. Даваше аура-та на паладин Holy Shock when equiped или нещо подобно. Моля да каже, търсих я къде ли не по сайтове, програми ама я нема никаде. Преди я знаех и сам я правел, ама сам я забравил Sad

Не искам много много да се меся, но съм бил модератор на много места и те моля пиши не само на кирилица, но и се опитай да не грешиш много: Плс ако... добре кажи просто- "моля"; я нема никаде. ...- до колкото знам може и аз да съм от София родом поне, но мисля че се пише- няма...; "Преди я знаех и сам я правел, ама сам я забравил"- Просто нямам думи, извинявам се на админите за това, но просто е уникално!
Както и предполагам че като мислиш за дадена дума (рецепта)- първо би трябвало да видиш поне една лесна програма, която можеш да я изтеглиш от... (сайт)- "RuneTool 3.00" и последно- отново според мен като кажеш "ето намерих я" дадената дума да я напишеш, а не съвкупността от руни дори и на един ред без никакво място между тях!!!!!

Извинявам се на тези които се засягат от моите мнения, но "правописът ви" ми бърка в ...
Също така се извинявам ако съм изпреварил някой модератор, но не издържах.....
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



СПЕШНО Empty
ПисанеЗаглавие: :@   СПЕШНО Icon_minitimeВто Авг 04, 2009 6:16 am

Forbidden написа:
Оказа се, че съм се объркал, но все пак си намерих каквото ми трябва Smile Рунуърда е за броня 6 сока, думичката е KiNNoRiYuU Very Happy

"Рунуърда е за броня 6 сока, думичката е KiNNoRiYuU..."- Вземи почерпи някой рун сок- ако може касис Evil or Very Mad Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



СПЕШНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПЕШНО   СПЕШНО Icon_minitimeВто Авг 04, 2009 11:22 am

Както и да е, хората ме разбитат, не съм обръщал голямо внимание на правопис-а, не мисля и че има смисъл, ако си забелязал в форума рядко влизат мод-ове или админи, има термини, които няма да се разберат ако се напишат на кирилица, така че съм си направил сметка кое как да пиша Neutral Колкото до "думата" търсил сЪм я по програми и сайтове, и съм написал думата върху самата броня, а не руните по отделно, щом държиш много на тия работи, поправяй си ме на всеки пост, не ми пречиш Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СПЕШНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПЕШНО   СПЕШНО Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СПЕШНО
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Предмети, руни и рецепти :: Какво, как се прави? (Въпроси/Отговори)-
Идете на: