Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически

Go down 
+4
HeadJust
krillin_dbz
Forbidden
plamenesko4
8 posters
АвторСъобщение
plamenesko4

plamenesko4



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeПет Авг 22, 2008 10:12 pm

Е сега ако някой остави работещи рецепти ще съм му благодарен
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 6:48 pm

Ще сложа една полезна рецепта за дупчене на уникален пръстен Smile
Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Screenshot026cz5

Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Screenshot029db7

Уникален пръстен, който искате да сок-нете, Fang (4 act hell) Horn (2 act normal), Уникален джевел и Elexir
Върнете се в началото Go down
krillin_dbz

krillin_dbz



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 11:24 pm

Ооо цецко тази рецепта не я знаех ииии като въртиш Ринг-а реролва ли се обясни малко lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 9:49 pm

Ринг-а си остава същия, даже ако си го вартял за скилл, пак си остава така.
Върнете се в началото Go down
krillin_dbz

krillin_dbz



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 10:34 pm

Ее браво мерси,ще ми е полезна,като почна пак да играя.
Върнете се в началото Go down
HeadJust

HeadJust



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeПет Ное 21, 2008 5:32 pm

Кой може дами даде този малкия зъб от рецептата за дупчене на предмети
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeПет Ное 21, 2008 9:25 pm

Fang-а пада от 4 акт доста често
Върнете се в началото Go down
HeadJust

HeadJust



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 2:01 pm

Нещо нестава при мене ...
Вижте какво въртя и не става..:
Слагам сичките неща по рецептата и Zombie cook book и нестава..Защо така
Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Nn7412@wm
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 5:44 pm

и къде пише, че трябва да сложиш cook book ? Neutral
Върнете се в началото Go down
HeadJust

HeadJust



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 8:13 pm

Еми и без cook book нестава
Върнете се в началото Go down
hanito





Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 1:39 am

и после как се прави тази дупка на ринга?????

Редактирано от "Newbi3"
Пиши на кирилица
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 9:49 am

пичове, рецептата си става, ама на тия рингове дет даат по 2 скилла на герой, те немогат да се сокват, иначе сам я пробвал бая пъти, четете внимателно какво да слагате и най-важното - не слагайте тия "елексири" дето се продават в магазина мисля че по форума е описано как да се направят
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 5:24 pm

Е как да НЕ става със пръстен с 2 to all skills ? На картинката точно аткъв пръстен си сок-нал. Днес го сокнах и аз (абсолютно същият пръстен хехе)
А как може да го врътна за СКИЛ тоя пръстен ? И нали няма да се реролне ? (Написал си го,ам все пак да си питам)

ЕДИТ : да знаеш такава рецепта и за амулет ?

П.С- Иначе рецептата OWNZ ! Адски полезна е,тъкмо се чудех от къде да избича още 1 сокет Smile cheers
Върнете се в началото Go down
FF_ZoLa





Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeСря Юни 24, 2009 10:21 pm

SkullSplitter написа:
Е как да НЕ става със пръстен с 2 to all skills ? На картинката точно аткъв пръстен си сок-нал. Днес го сокнах и аз (абсолютно същият пръстен хехе)
А как може да го врътна за СКИЛ тоя пръстен ? И нали няма да се реролне ? (Написал си го,ам все пак да си питам)

ЕДИТ : да знаеш такава рецепта и за амулет ?

П.С- Иначе рецептата OWNZ ! Адски полезна е,тъкмо се чудех от къде да избича още 1 сокет Smile cheers

Дам и аз напълно се присъединявам към този въпрос, заедно с гранд uni charm примерно, как се прибавя още един скил Neutral
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 2:26 pm

На гранд чарм не можеш (ако това си питал,защото не се разбира)
На уни пръстена съм ти писал в другата тема как горе-долу става,но е МНОГО РИСКОВАНО по-добре не опитвай (освен ако нямаш излишен пръстен със същите данни)
Сокването на пръстен с 2 to all skills РАБОТИ,НО само на The One Ring ! Иначе други пръстени с 2 to all не могат да се сокват ! (поне това открих досега,тъй като опитвах с Паладина ми и успявах да сокна САМО пръстените с 1 to all skills,при Барб-а ми се получи на 2 to all skills,НО само на The One Ring)

П.П - Пак питам има ли такава рецепта за амулет ? Мисля да пробвам същата на амулет,ам нещо не ми се рискува,имам само един брой от тоя дето ми трябва... Neutral
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 3:25 pm

Имах в предвид, че рецептата не става за пръстени с 2 скилла за героя, от тия специализираните Very Happy такава рецепта има за амулет, но се прави по трудно, до сега само 2 пъти съм имал възможността да намеря 1 от продуктите, а именно - "Spleen"
Иначе рецептата е същата, замо дето вместо хорн и фанг, слагаш сплеен и мисля че сърце беше Rolling Eyes
ПС - рецептата важи за всички уникални амулети
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 5:45 pm

Къде за бога се намира това нещо Spleen ? Никога не съм го виждал Sad
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 4:59 pm

падна ми 4 акт, но не на хелл. Или нормал или найт беше ...
то е 1 лилаво некво прилича на Соул-а, но дава реджувка като се преобразува
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 7:01 pm

SHIT ! Сетих се какво е (за съжаление съм го продал,както и много други чаркове,които се оказа,че ми трябват) Mad Пада на Нормал,4-ти Акт. Само на Нормал,обаче.

А от кои "крийпове" и на кой Акт падаше jawbone щото ми трябва за една рецепта ? need спешно !

EDIT : spleen пада от Mwa Fiend-овете на Нормал Акт 4
jawbone пада от Skeleton Archer / Rogue (ranged) Акт 1 Нормал - много полезно за връткане на чарми (пазете си ги)

Рецептата за сок-ване на амулет е - Уникален амулет (да НЕ дава скилове на определен клас герой) + Уни jewel + Elexir + Spleen + Scalp = Уни Амулет +1 сокет
Върнете се в началото Go down
krillin_dbz

krillin_dbz



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeСря Окт 21, 2009 10:33 pm

Рингове от тези не специализираните (тези дето са специално за вида герой) се въртят както се върти нормален итем за 1 ту героя,само че се реролва,но ако сте упорити ще стане този ринг дето ви трябва. (демек,каот въртите ринга се променя след всяко въртене).
Върнете се в началото Go down
Nidaim

Nidaim



Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 11:28 pm

Това Potion Of Heroism ли е на картинката, и 2та horn-а ли са от четвъртия на нормал? И откъде мога да си дръпна точно тая версия на Eastern Sun?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически   Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дупчене на итеми сет, уникални, раре, нормал, магически
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Предмети, руни и рецепти-
Идете на: