Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Развитие на Маgic find (mf) sorceress

Go down 
+3
SunlysseS
Forbidden
c3ck0
7 posters
АвторСъобщение
c3ck0

c3ck0



Развитие на Маgic find (mf) sorceress Empty
ПисанеЗаглавие: Развитие на Маgic find (mf) sorceress   Развитие на Маgic find (mf) sorceress Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 6:16 pm

Ако знаете , и ако сте правили магиосница на mf ще съм ви благодарен ако споделете предметите и скиловете и Smile които сте направили Smile Very Happy
Върнете се в началото Go down
c3ck0

c3ck0



Развитие на Маgic find (mf) sorceress Empty
ПисанеЗаглавие: ...   Развитие на Маgic find (mf) sorceress Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 7:19 pm

ето едно предложение от мене Smile Eastern sun es/Mf sorceress (cold-blizzard)

Stats:

Strend - Колкото да се облечете

Dextirity - Колкото да се облечете

Vitality - Около 100-150

Energy - Останалите

Skillls

Lighting skills :
1 - charged bolt
1- lighting
1 - light inferno
1 - light hydra
1 - to light mastery
1 - to static field
1 - Teleport
15 - Telekinesis
20 - Energy shield
1 time stop

Fire skills : НИЩО


Cold skills :

20 - Blizzard

1- soul shilver
1 - Frozen armor
17 - Frozen orb
15 - Ice bolt
5 - Cold mastery

И това всичко на левел 91

Предмети : те са ориентировачни , аз казвам според мен какви ще са удобни Smile
Записвам на предметите имената, + бонусите които дава предмета и
са важни за героя - mf .

Каска - Hi Ka Ru (20vit,20 energy, mana per level, 80 better, 25 better(ru))
Амулет - Jade's Locket (2 sorc skill,30 fcr, mana,life, all res25, 30better)
Уръжие - neznam Smile
Щит - Shi Ni Ta (20 block rate ,20 increas block, 150 better,1.5 better (per char lv) all res 25 Cannot be frozen )
Армор - Wa So I (30 block rate , 30 fcr , 30 fhr )
Колан - TO MI (100 bettter , 1 better (per Character Level)
Пръстен (1) - The One ring (2 alls skill,15max lf, 15 max mana,30 bettter )
Пръстен (2) - The One ring (2 alls skill,15max lf, 15 max mana,30 bettter )
Ръкавици - TO MI (100 bettter , 1 better (per Character Level)
Ботуши - 2sock - 2x Perfect Topaz

Това горедолу трябва да е достатъчно да може да се бият някои от чудовищатата с голям (items level)

by c3cko

have fun afro
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Развитие на Маgic find (mf) sorceress Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Развитие на Маgic find (mf) sorceress   Развитие на Маgic find (mf) sorceress Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 1:08 pm

мааалка поправка Smile The One Ring дава 50 better иначе добре си го измислил Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
SunlysseS

SunlysseS



Развитие на Маgic find (mf) sorceress Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Развитие на Маgic find (mf) sorceress   Развитие на Маgic find (mf) sorceress Icon_minitimeВто Юли 21, 2009 4:25 pm

много добре
Върнете се в началото Go down
krillin_dbz

krillin_dbz



Развитие на Маgic find (mf) sorceress Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Развитие на Маgic find (mf) sorceress   Развитие на Маgic find (mf) sorceress Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 9:00 am

добре си го измислил,но според мен Сорс за МФ не става,най големия боец за МФ е дру-то,защото прави голям ДМГ,без да има резисти против него Wink
Върнете се в началото Go down
mitio





Развитие на Маgic find (mf) sorceress Empty
ПисанеЗаглавие: мф   Развитие на Маgic find (mf) sorceress Icon_minitimeВто Юни 22, 2010 5:13 am

Определено дру-то има най-голяма възможност за развитие на мф тъй като със сорс едва ли на хел ще ти е лесно да биеш бързо и да търсиш нещо. Друг е въпроса колко мф то помага за нещо, но това е друга тема.

Иначе най-доброто развитие за всеки герой е да хванеш 50 чарма и да въртиш един по-един с 3 перфекта и като станат с по 60 мф и вкараш джвелче с 60 мф става много прилично Smile - трудно, но дава резултат.
Върнете се в началото Go down
bb7eam





Развитие на Маgic find (mf) sorceress Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Развитие на Маgic find (mf) sorceress   Развитие на Маgic find (mf) sorceress Icon_minitimeПон Юни 28, 2010 1:03 pm

mitio написа:
Определено дру-то има най-голяма възможност за развитие на мф тъй като със сорс едва ли на хел ще ти е лесно да биеш бързо и да търсиш нещо. Друг е въпроса колко мф то помага за нещо, но това е друга тема.

Иначе най-доброто развитие за всеки герой е да хванеш 50 чарма и да въртиш един по-един с 3 перфекта и като станат с по 60 мф и вкараш джвелче с 60 мф става много прилично Smile - трудно, но дава резултат.

Не си струва според мен. 50 чарма.. аз имам 3 чарма за мф и имам 900% +/- зависи от дейтайма. Предметите ми дават около 100.. А що се отнся до самото мф.. не виждам разлика от 2.5к и 1к. Същите неща ми се падат Smile Мфто е мн полезно ако искаш да си правиш скил букове.. Не виждам др съществено значение за него Smile
Върнете се в началото Go down
Mitk0.





Развитие на Маgic find (mf) sorceress Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Развитие на Маgic find (mf) sorceress   Развитие на Маgic find (mf) sorceress Icon_minitimeЧет Авг 26, 2010 11:48 am

bb7eam написа:
mitio написа:
Определено дру-то има най-голяма възможност за развитие на мф тъй като със сорс едва ли на хел ще ти е лесно да биеш бързо и да търсиш нещо. Друг е въпроса колко мф то помага за нещо, но това е друга тема.

Иначе най-доброто развитие за всеки герой е да хванеш 50 чарма и да въртиш един по-един с 3 перфекта и като станат с по 60 мф и вкараш джвелче с 60 мф става много прилично Smile - трудно, но дава резултат.

Не си струва според мен. 50 чарма.. аз имам 3 чарма за мф и имам 900% +/- зависи от дейтайма. Предметите ми дават около 100.. А що се отнся до самото мф.. не виждам разлика от 2.5к и 1к. Същите неща ми се падат Smile Мфто е мн полезно ако искаш да си правиш скил букове.. Не виждам др съществено значение за него Smile

Макса на МФ е 1400, няма смисъл от повече.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Развитие на Маgic find (mf) sorceress Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Развитие на Маgic find (mf) sorceress   Развитие на Маgic find (mf) sorceress Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Развитие на Маgic find (mf) sorceress
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Герои :: Магьосница /Sorceress/-
Идете на: