Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как да си направим Vendor- и какво е това , използване

Go down 
+2
Forbidden
c3ck0
6 posters
АвторСъобщение
c3ck0

c3ck0



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeЧет Юли 31, 2008 5:33 pm

Vendor- Е разпространено в mylti player и означава "Reduces all Vendor Prices"
което накратко ще рече : "Намалява цената на предметите от Магазините"
Как да си направим Vendor- и какво е това , използване B12 Как да си направим Vendor- и какво е това , използване A11

Ето изображение на "vendor" предмета : Как да си направим Vendor- и какво е това , използване 1211

Така, следващата стъпка. Как се прави: Събираме
33 Перфектни Topaz Как да си направим Vendor- и какво е това , използване P_topa10 / 33 Перфектни Diamond Как да си направим Vendor- и какво е това , използване P_diam11 / 33 DS-Dragon stone !Crushed Gem! (sorceress crafting item) - Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Ds-dru10


"Vendor" предметът няма значение на каква основа се прави. Прависе на такава, каквато собственикът му иска Smile
На мене примерно ми е удобно да е на щит Smile
Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Sq10
Сега, имаме основа, имаме камъните и драконските камъни" и сме готови за действие.
Трябват по 33 (Perf diamond , Perf Topaz, DS) горе-долу защото всеки път когато се завъртат , предметът получава +3 Reduces all Vendor Prices ,за да достигне 100% намаление cheers

Поставяме камъните и щитът в Horadric Cube

Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Eqd10 Саединяваме ]Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Dnnn110

И така още 33-пъти Shocked
Good luck & Have fun

By c3cko Cool
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeНед Сеп 07, 2008 1:06 pm

Объркал си картинката на Crushed Gem-a по-горе Very Happy
Върнете се в началото Go down
HeadJust

HeadJust



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 8:55 pm

Аз имам ИМЛ с вендор ;]
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 8:09 pm

Можеш ли да пост-неш пик, че ми е интересно кво имаш в предвид
Върнете се в началото Go down
krillin_dbz

krillin_dbz



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 11:42 am

Сигурно има впредвид Уни чарм,който дава 3-9% вендор Smile
Върнете се в началото Go down
HeadJust

HeadJust



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 7:22 pm

Имам чарк с сок,който дава 13 to vendor % ...Имаш ми скайпа..Пиши ми да го скив
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeСъб Юни 20, 2009 1:09 pm

Е то няма смисъл да се харчат толкова много топази и ДС-та. По-добре си направете един Паладин 60-70 ниво (то с Палада се качва много бързо) и му напомпайте магията за reduce vendor и бийте гембъл с него,пък ако намерите квото ви трябва си го мятайте на основния герой. Брат ми има такъв паладин,аурата му е на скромното 45-то ниво и не само,че си пазарува почти безплатно,а и печели яко кинти като продава после,демек всичко му е безплатно и налива барба ми Smile Но иначе рецептата е интересна.
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeНед Юни 21, 2009 2:42 pm

може и с паладин, но на мен ми е по-удобно с вендори, защото е много занимавка да сменяш героите толкова често Shocked
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeНед Юни 21, 2009 7:17 pm

Мда,просто написах,че и така може. Иначе аз нямам достатъчно "мулета" за камъни,та 33 пърфекта никога няма да събера,затва така го правя Smile

EDIT : Помежду другото,не сте написали,че за оръжие рецептата е малко по-различна и се използват Perfect Ruby + Perfect Saphire
Вече си намерих мулета,та и аз имам такова оръжие обаче със 99% вендор.
Иначе пича по-горе дет говори за Уни чарм със вендор,ви говори за чарма Gheed's Fortune (Unique Grand Charm), който имам и аз и който той си е сокнал от куеста (както и аз) - би трябвало да го знаете. Само дето не дава 9-10% вендор,а е 5-20% доколкото аз знам,отделно дава и 10-40% МФ и 50-200% екстра голд (някъде там) не е нищо особено,но за колекционери на "оранжево" (като мен) е идеален Smile (имам го с 3 героя,като на амазонката е 17% вендор,40% МФ и 174% екстра голд,но съм го намирал и по-добър,само че на обикновеното Диабло от където всъщност е запазен чарма)
Върнете се в началото Go down
demona32

demona32



Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitimeВто Юни 08, 2010 5:59 pm

Може ли да се прави повече от 33% ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим Vendor- и какво е това , използване   Как да си направим Vendor- и какво е това , използване Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как да си направим Vendor- и какво е това , използване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Предмети, руни и рецепти-
Идете на: