ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Добър ден. Ако може малко помощ!

Go down 
АвторСъобщение
sashojj8

ПисанеЗаглавие: Добър ден. Ако може малко помощ!   Съб Фев 26, 2011 1:24 am

Добър ден.Имам следния проблем с диабло 2.Значи ще ви обясна на кратко. Играя в един сървър (български) и си направих един герой. (1 левел) след извесно време го дигнах на 70 левел.Но стана интересно героят се бъгна (и ми даваш FTJG) (Failed to Join GAME). След няколко рестарта на сървъра героят се оправи ( но примерно 1-ви рес на ГС1 е в 15:00ч а на ГС е малко след това) след като след последния рестарт героят ми се оправи влезнах в една игра за около 5-10 секунди.след което последва още един рестарт и дропна всички.....когато влезнах като се възтанови сървърат от рестарта героят ми вече беше 1 левел..... и всички итеми ги нямаще... Гледах по другите герой по който са били преди това тези предмети но НЕ нямаше ги, писах до администартор и неговият отговор беше ( ТИ СИ ИЗТРИЛ ГЕРОЙЯТ ТИ СИ ГО НАПРАВИЛ НА НОВО ЗА ТОВА Е 1-левел).

Питането ми е следното на някои ако някаде му се е случвало моля ви се да споделите за да МУ ДОКАЖА НА ПРОФЕСОРА, че е възможно такова объркване и такув бекЪп... или там какво е , просто някой да обясни горе доло за какво идва реч

Мерси предварително на всички мн яко форумче и мисля да бъда често тук ако може на някои и аз да помогна

поздрави на всички
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Добър ден. Ако може малко помощ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: .: DiabloBG.COM :. Български сървър :: Проблеми и въпроси (Архив на сървъра Headoff / Eastern Sun)-
Идете на: