Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Имам проблем

Go down 
АвторСъобщение
HATPOBEH





Имам проблем  Empty
ПисанеЗаглавие: Имам проблем    Имам проблем  Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 12:21 pm

Здравейте тази игра от кога я търсех за компа до като разбера че е Диабло(е по добре късно от колкото никога) играл съм я преди 3 ,4 години на плейстейшън 2 има ги 2 в поредици champions return to arms и champions of norrath абсолютно същите са игрите като диаблото обаче удоволствието на джойстика е уникално превъртал съм я и 2те поредици по 2 3 пъти че ВЪПРОСА ми е на плейстейшъна имах и опция да се пазя с щит или с пръчка или с друго по голямо оръжия от злодеите(дори и от босовете) и то без да ми вземат живот(просто се прикривам с щита дреме си удрят си моя герой и нищо не ми става) , а до като на диаблото не мога да я открия тази опция най вероятно я има но аз не знам как става (извинявам се за тъпия въпрос но от скоро я играя а като стигна на първия бос и ме трепи веднага и зе да писва да не мога да продължа) ако може некой да ми обясни тъпия проблем много ще съм му БЛАГОДАРЕН
Надявам се че съм обяснил правилно да ми разберете проблема
Върнете се в началото Go down
 
Имам проблем
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободна зона :: Чат-
Идете на: