Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сини ръкавици с 135 каст

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
champ





Сини ръкавици с 135 каст Empty
ПисанеЗаглавие: Сини ръкавици с 135 каст   Сини ръкавици с 135 каст Icon_minitimeСъб Авг 01, 2009 8:18 pm

Дайте малко инфо относно тия ръкавици откаде се купуват каде се сокват че да станат с 2 сока как се върти за каст и кви джевели трябва да сложа аз съм друид.Ако можете сложете 1 пик да вида за какво става въпрос че съм виждал само за сорс.Мерси предварително.
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Сини ръкавици с 135 каст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сини ръкавици с 135 каст   Сини ръкавици с 135 каст Icon_minitimeНед Авг 02, 2009 10:59 am

Ръкавиците се купуват от 1 акт на хелл, Gheed. Хубаво е да си потърсиш такива с лайф (макс-а е 100). Купуват се без сок, и се дупчат на хелл, но има шанс да ти станат и само с 1 сок...
след като станат с 2 сока се въртят за каст с cook book дс за некро и дс за барб, така стават с 10%, макса е 135. За друид е хубаво да се слагат джевели с ИМЛ, може и джинки, но аз предпочитам нексуси. Ети ти и пик, надявам се да съм ти помогнал Smile
Сини ръкавици с 135 каст Screenshot023g.th
Попринцип като ги въртиш за лайф, до 92% стават доре доле за 75 лвл, но аз моите съм ги въртял и за резисти Cool
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



Сини ръкавици с 135 каст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сини ръкавици с 135 каст   Сини ръкавици с 135 каст Icon_minitimeНед Авг 02, 2009 1:03 pm

champ написа:
Дайте малко инфо относно тия ръкавици откаде се купуват каде се сокват че да станат с 2 сока как се върти за каст и кви джевели трябва да сложа аз съм друид.Ако можете сложете 1 пик да вида за какво става въпрос че съм виждал само за сорс.Мерси предварително.

Ръкавиците (нужните ти) + дс за некро (blackmoor) въртиш в кубът и максимума е 135, ако ще да са уникални... само внимавай с левела !

...ръкавиците с дсто ги въртиш 1 по 1 само по себе си добавя 5 фастер... и 3 левела на ръкавиците, каската, ако ще и щита само да не е оръжие, амулет или пръстен Wink
Върнете се в началото Go down
champ





Сини ръкавици с 135 каст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сини ръкавици с 135 каст   Сини ръкавици с 135 каст Icon_minitimeНед Авг 02, 2009 1:31 pm

Forbidden написа:
Ръкавиците се купуват от 1 акт на хелл, Gheed. Хубаво е да си потърсиш такива с лайф (макс-а е 100). Купуват се без сок, и се дупчат на хелл, но има шанс да ти станат и само с 1 сок...
след като станат с 2 сока се въртят за каст с cook book дс за некро и дс за барб, така стават с 10%, макса е 135. За друид е хубаво да се слагат джевели с ИМЛ, може и джинки, но аз предпочитам нексуси. Ети ти и пик, надявам се да съм ти помогнал Smile
Сини ръкавици с 135 каст Screenshot023g.th
Попринцип като ги въртиш за лайф, до 92% стават доре доле за 75 лвл, но аз моите съм ги въртял и за резисти Cool
Мерси много ми помогна Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сини ръкавици с 135 каст Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сини ръкавици с 135 каст   Сини ръкавици с 135 каст Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сини ръкавици с 135 каст
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Предмети, руни и рецепти :: Какво, как се прави? (Въпроси/Отговори)-
Идете на: