Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тактика за развитие на Barbarian

Go down 
+3
Newbi3
Forbidden
SkullSplitter
7 posters
АвторСъобщение
SkullSplitter

SkullSplitter



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 10:23 pm

В началото играйте задължително със Double Swing тъй като получава 60% бонус attack speed (НЕ ГО ПИШЕ на скила ! ),докато Френзи на първите нива е много много по-тромаво. За да може да играете със Double Swing ще са ви необходими някакви предмети със mana stolen per hit. Вземете ги от Gamble разбира се. НЕ хабете никакви DS докато не си намерите комплектът Dark Shade !
След като сте качили DOuble Swing ЕДИН ПЪТ (не ви трябва повече) качвайте на МАКС Strength Of The Ancients и до към 40-то ниво помпайте САМО Dexterity (умението ви дава STrength / Vitality. Умението Leap Attack НЕ дава бонус на Str Of the ancients както пише,затова НЕ го вдигайте нито един път.
След като сте напомпали Strength Of The Ancients,започвайте да качвате Frenzy и Iron Skin РАЗВНОМЕРНО,но само докато Iron Skin стане на около 10-то ниво,след това само Frenzy на макс,а след него Mastery за оръжието с което се биете (ако сте събрали комплекта Dark Shade значи ви трябва mace mastery) и така докато качите mastery-то на макс,а след него Iron Skin MAX !
Наемникът ви от Акт 5 трябва да е DEFENSIVE за да ви дава 3-те вика (за life,defense,+skills) Така на практика вие ще имате за постоянно и тези три магии. Докато вие си качвате другите умения,наемникът ще качва нива на изброените три и ще ви помпа яко с бонуси.
На двете оръжия сложете по 3-4 forging hammer и ги врътнете в куба (повече не ви трябват) Всички други предмети от сет-а ги напомпайте за макс лайф +5% колкото се може повече. Комбинирайте този комплект със Noir ръкавици и Ботуши (125% enchanced damage) на дупките им сложете живот (може от рубин,може и от руна,препоръчително е второто) .
Когато си направите всички Уни Чармове ги сокнете ТОЧНО ТЯХ и им сложете Ideal Craft Jewel за да качвате по-бързо нива и за скилове разбира се. Препорчътеилно е да го врътнете преди това за реп лайф +75 за да сте по-имба Wink Така чармовете ще станат за ниво 80 (внимавайте,защото IDeal Craft-а покачва изискваниято на предметът,в който е поставен със 40 нива,затова нека да е на чармовете.
Така на 80-85 ниво ще имате Варварин със около 8000 life и 7К-19К dmg
Забравих да кажа преди това да си намерите някакъв сносен амулет,а след него 2 броя The One Ring,който да си сокнете с РЕЦЕПТА (elexir+пръстена+рог+нокът+опашка (за последното не помня точно) така ще имате +2 сокета бонус. На тях може да сложите руна за лайф или ако ви се чака до 90-то ниво - Ideal Craft Jewel отново.
Препорчътеинло е да играете с тези 2 комплекта,защото получавате бонуси и от двата,а и най-важното от Noir взимате МНОГО dmg без да се налага да хабите ДС-та за целта или да носите чармове с dmg. Вместо това си блъскайте яко чармове с life
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 5:06 pm

аз имах 1 барб на WW, но го подарих Smile
беше с 2 Ring Of Venegance сокнати с Jindujun-ki, амулет Minotaur пак с джинк-а, Death Blade Bloodlust 6 сок-а 6 SU, barb armor Wo 5 ideal-a, kolan Band със син перф, ръкавици за дмг и АР сок SU чармове с 240 АР, 30/30, ИМЛ-та с О-та, и ИАС мисля че това е всичко Smile
имаше 500к АР 4 милиона дмг, 4 мил. дефенс
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 7:15 pm

Е за какво ти е 4млн dmg примерно за PvP като всички герои имат по 10-15К живот ? Smile Така или иначе ги убиваш от удар.
Единствената полза евентуално би била да убиваш крийпове по-бързо за Експ,но може просто да си викнеш един Паладин с Аура за Експ на Макс и ще качиш много по-бързо ниво.
Аз лично не виждам смисъл да правиш над 20К дмг в тая игра де. Виж,ако го беше направил със 50К живот,това щеше да ме впечатли наистина,хехе Smile (това се опитвам да направя аз със моя и видях скрийнове на един със 30К във нета)
Колкото за Дефенза... може да ти свърши работа на PvP,но на PvM както знаеш е безполезен,тъй като още при 70К дефенсе те имат 5% шанс да те уцелят...
Пак казвам,зависи за какво си играл... иначе е ясно,че бая Book Of Skill си изчел за да направиш такива имба показатели Smile Определено не бих се бил с Барб с толкова много дефенз,но пак казвам на PvM - безполезно (shake)

А за ИМЛ чармовете Евала ! Ам се иска ебаси труда и е адски голяма занимавка да сглобиш толкова много. Отделно от това титрябват ботове (или познати) да башват за съставките,иначе много ме съмнява,че някой сам може да направи 30 ИМЛ чарма,просто защото ще ти отнеме сигурно година.. освен ако не правиш САМО ИМЛ-та Smile
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 9:14 pm

барба го правех за меле герои за над 200к лайф, барб-а беше 100, но имаше мегдан и за повече, просто ме мързеше да го дигам, пък и барбовете не ме кефат нещо Laughing
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 10:16 pm

200K life ? Шегуваш се,нали ? Това за версия 3.00 ? Как се прави 200 К лайф бе ОМФГ ? affraid Дори всички ДС-та да се използват за макс лайф,дори и със толкова много ИМЛ-та не знам... 200К ... ми звучи абсурдно или поне трябва да играеш супер мноооого време за да го направиш или да имаш 100 бота,де да знам... потресен съм,признавам си.
Върнете се в началото Go down
Newbi3

Newbi3



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeПет Юли 03, 2009 12:52 pm

Ами аз с некромансер съм имал 90k life, а не бях изцяло пълен с iml-та, има много други неща които ще ти вдигнат кръвта, примерно елексирите.
При варварина е нормално, защото се бока.
В ES всичко е възможно.
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeСря Авг 05, 2009 4:18 pm

SkullSplitter написа:
200K life ? Шегуваш се,нали ? Това за версия 3.00 ? Как се прави 200 К лайф бе ОМФГ ? affraid Дори всички ДС-та да се използват за макс лайф,дори и със толкова много ИМЛ-та не знам... 200К ... ми звучи абсурдно или поне трябва да играеш супер мноооого време за да го направиш или да имаш 100 бота,де да знам... потресен съм,признавам си.

Варварина ми има 900к живот, това не е шега а "ES 3.00"
Върнете се в началото Go down
Narcomana_

Narcomana_



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeСря Авг 05, 2009 4:21 pm

SkullSplitter написа:
200K life ? Шегуваш се,нали ? Това за версия 3.00 ? Как се прави 200 К лайф бе ОМФГ ? affraid Дори всички ДС-та да се използват за макс лайф,дори и със толкова много ИМЛ-та не знам... 200К ... ми звучи абсурдно или поне трябва да играеш супер мноооого време за да го направиш или да имаш 100 бота,де да знам... потресен съм,признавам си.

П.С. Извинявам се, че неможах да си допиша- има 1 паладин който има 1.2м живот и видях снимка, няма кой да го бие но не си мисли че става само с "dragon stone", версията я играя от няколко месеца и съм абсолютно потресен докъде може да стигне простотията на модовете!!!
Върнете се в началото Go down
champ





Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 8:27 pm

Narcomana_ написа:
SkullSplitter написа:
200K life ? Шегуваш се,нали ? Това за версия 3.00 ? Как се прави 200 К лайф бе ОМФГ ? affraid Дори всички ДС-та да се използват за макс лайф,дори и със толкова много ИМЛ-та не знам... 200К ... ми звучи абсурдно или поне трябва да играеш супер мноооого време за да го направиш или да имаш 100 бота,де да знам... потресен съм,признавам си.

П.С. Извинявам се, че неможах да си допиша- има 1 паладин който има 1.2м живот и видях снимка, няма кой да го бие но не си мисли че става само с "dragon stone", версията я играя от няколко месеца и съм абсолютно потресен докъде може да стигне простотията на модовете!!!
Да ама вие играете във фън сървър 100% максимално съм виждал барб с около 550-600К кръв в хеадоф.
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 1:12 pm

Дам, има и такива барб-ове с около 250к лайф, но според мен барб-а е меле герой и не се развива на лайф... 100к си му е перф, като му се бута най-много АР и деф.
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 4:35 pm

Ама аз играя Сингъл бе пичове,какви са тия милиони лайф дето ги сънувате просто не знам Very Happy Аз няам rune words и още една камара глупости,кой знае кви чармове и кви чудесии има по тия сървъри,то и аз видях сървър дето има анихилус чарм дет дава 10 to all skills, 100 to all atributes,all resistance 100 и се купува от магазина за 1 голд,ама айде да си имаме уважението,аз играя най-обикновеният ЕС 3.00 СИНГЪЛ и имам в инвентара си точно 62 чарма,които са общо със 95 (ДЕВЕТДЕСЕТ И ПЕТ) сокета + още 10 сокета на предметите или общо 105 сокета,всичко ми е на макс от ДС-тата и имам френзи на 102-ри левъл,Батъл Команд на 119-ти вече и Стрент оф дъ еншънтс на 129-ти и с всичко това съм на няма и 60 000 лайф,кви ги говорите вие просто не знам Smile)) Некви преправени модове ли ползвате,некви чийтове ли,некви подобрения ли има в Хофа не знам,ама в Сингъл ТОВА е макса за Барб абсолютно сигурен съм,тъй като някои от предметите ми са толкова НАРЪГАНИ с показатели,че играта НЕ МОЖЕ ДА ГИ ОТЧЕТЕ. Демек ризницата ми например имаше към сигурно 100 реда неща дето дава и сокета й стои празен,понеже ако й сложа нещо в него играта бъгва,тъй като не може да изчисли вече какво ми дава и ми вади критикал,кво ли не опитвах на тоя сокет и стои празен. А едното ми оръжие е толкова ъпдейтвано,че съм му забравил "самопоправката" и ся няма МЯСТО за нея,ако го направя repairs durability също бъгва,така че то не се поправя.

Пак казвам,не знам кво ми говорите,но явно НЕ е за сингъл на ЕС 3.00 Suspect Просто имам чувството,че ако кача още 1 лайф на тоя герой,компютъра ми (който е нов и много мощен) ще гръмне като атомна бомба ! А вие говорите за 1.2 млн лайф ? Ку-кууу ? Не и на тая версия,не и на сингъл не и в тоя живот,не и със 100 ИМЛ-та със сокети просто,НЕ И БЕЗ БЪГ. Ако знаете некъв бъг кажете да си го направя и аз така,ама пак казвам,компа ще гръмне кат бойлер според мен.

Има една особеност във ЕС и тя е че,предметите реагират по следният начин (който много добре ви е познат,но се правите на ударени) Това са фазите на всеки предмет :

1-Обикновени показатли
2-Показатели при намирането на целият комплект (увеличава се бройката)
3-Предметът е с увеличени показатели и с ДС-та (бройката на показателите се увеличава,а размерът на буквите става по-малък формат,тъй като на екрана няма място да се изпише)
4-Предметът освен всичко от точки 1,2 и 3 има И сокет и е ъпгрейдван за още неща със ДС-та : НЕ виждаш какво дава,тъй като на екрана няма място да ти го покаже дори със малките буквички и когато го посочиш нямаш никва идея вече кво ти дава,можеш само да ГАДАЕШ
5-Предметъте е още по-ъпгрейдван,толкова е раздут,че играта вече се чуди кво да го прави и почва да сдава багажа.
6-Фаталната точка. Предметът е толкова ъпгрейдван,че ако му направиш дори още едно "подсилване" играта дава критикал,демек НЕ МОЖЕШ да го подсилиш вече и с 1 лайф.

Е на мен всичко ми е на точка 5,аре кажете ми тогава кви са тия 1 200 000 лайф за които ми говорите,като аз имам 60 000 ? Smile))) Айде сега да не се лъжем като депутати. Освен да сте го ъпгрейдвали повече от мен ? Аам тогава щяхте да сте на точка 6 и играта да ви дава критикал,ОСВЕН АКО не сте го избегнали по някакъв начин,което би било бъг или хак... я си признайте сега Smile

Елексири съм изпил много и още ги цокам,ама и това си има ограничение,когато героя стигне няколко хиляди лайф без предмети,виталитито му се реролва,така че нз просто за кво ми говорите Smile))
На всичкото отгоре самото виталити ми бъгва и без да е реролнато,щот 1 виталити от джуъл ми дава некви си пикливи 25 лайф Smile)) А като го кача от елексир ми дава 58 лайф,демек играта се чуди вече кво да смята,все едно че имам 2 вида виталити,тва как ше го обясните ? Smile)) И да не забравяме,че Ма руната,дет дава над 100 живот,като я сложих на мега сбъгналите си предмети ми качи общо със мега многото ИМЛ дет имам 50 лайф,хахахаха Smile)) Тя дава над 100,а аз имам примерно 1000% ИМЛ и наш'та хитра руна ми добавя 50 лайф,вместо над 1000 я ми обяснете тва,а ? Айде да си имаме уважението Smile

И пак да питам,най-обикновената 3.00 ли играете или неква бета версия,или някво подобрение ? Нещо се бъркате,играта просто не е направена за такива цифри,нито за такъв бъкан инвентар Suspect Или просто във Хедоф издържа на всички тия работи дето ви написах,ама пак ви казвам - в Сингъл не стаа.
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeПет Сеп 11, 2009 1:27 pm

И само да добавя,че вчера се бих с Диаблото дето е при Баал и ми се падна спектръл хит и когато си пускаше повечето магии (като например инферното) тъй като играта е вече много натоварена ми изчезваше героя от картата и не го виждах ! Нито виждах Диаблото,нито наемника си,нито валкирията,нито шадоу мастъра,нито половината мап !

На всичкото отгоре Шадоу Мастъра ми НЯМА ГЛАВА през цялото време. Това е нормално сигурно,когато е на висок левъл ше кажете,ама и Валкирията нема глава !
Скоро очаквам да изчезна главата на наемника ми,а след това и на героя ми,а след като набухам още няколко сокета и елексира (пия по 50 елексира на ден и соквам по 10 пъти за здраве) очаквам и героя ми да нема глава,а след това да им изчезнат крака,ръце,тяло,докато накрая няма да виждам абсолютно нищо (както става и в момента помежду другото в големи мелета)
Имам над 100 мулета,дето ме бъхат със сокети,идеал крафтове с по 2 скила,джуъли и чармове с по 20% ИМЛ вече и джуъли с по 60 виталити,инвентара ми вече е напълно пълен,изхвърлил съм книгата са портали и куба и напредвам на ден само с по 3-4К лайф и всеки път играта сбъгва все повече и повече,а 100К лайф няма да стигна при всички положения.

Следователно : Имам всичко,което си поискам от играта. Кеф ти ДС,кеф ти ИМЛ,кеф ти сокети,кеф ти предмети. => НЕ мога да стигна дори 100К лайф
Така че пак питам,кво ми говорите вие ? Начи е ся мога да вляза на фотошопа,да си направя скрийн-че на героя и после да му преправя лайфа на 1 милиард,после да вляза тука и да кажа "Ей пичове аз ударих 1 милиард лайф,скивайте ми героя,супер лесно е и да постна фалшивия скрийн. В гугъл видях барб на 200К лайф,само че познайте кво... той е на съвсем друга версия в съвсем друг реалм (на най-новата версия е,където е нормално героя ти да е толкова силен) и пише,че бил най-силния герой в реалма.
Та къде ги гледате вие тия лайф-милионери ми е чудно ?

Само ше ви дам пример за мойте чармове какви са. (Те са само няколко вида)
1- Чарм с ИМЛ 20% + джуъл вътре ИМЛ 20% = 40% ИМЛ
2- Чарм с 1 алл скилл + 1 алл скилл и 1 барб скилл джуъл = 2 алл скилл + 1 барб скилл
3-Чарм с ИМЛ 20% + джуъл 60 виталити = ИМЛ 20% + 60 виталити

И така около 100 сок-чета + 10 или повече сока на предметите,където съм вкарал същите имби вътре.
Елексири викате... епа неам идея вече колко съм изпил. Героя ми е избозал толкова елексири досега,че ако това беше алкохол,щеше да е умрял от натравяне още преди 2-3 седмици !
Играта толкова полудява от всичко това,че всяко следващо виталити или ИМЛ ми дава все по-малко лайф.
Ето днес например забелязах,че 20% ИМЛ ми дава 100 лайф. ВТФ !? А преди седмица ми даваше над 10 пъти повече. Очаквам до вдругиден да започне да ми ВЗИМА лайф като качвам ИМЛ,толкова е бъгнато ! 1 виталити вече почна да дава по 15 лайф ! хаххаха много смешно ! Вчера почти 60,днес 15 !?!?! Тоя мод не е направен за такива цифри !
От там идват и критикалите на играта !
Когато са го правили са направили опция примерно да се соква чарм,като са бръкнали в сорс кода на играта. Дотук добре,но самата игра не е правена да има чармове със сок,затова в повечето случаи,когато сокнеш чарм и му сложиш нещо излиза критикъл ерър. Демек аз винаги соквам,сейв-кам и чак после слагам нещо в сока и пак сейвкам за всеки случай.

И аре като сте толкова хитри ми кажете как да си направя repairs durability на едното оръжие ? отговорете ми на тоя въпрос и приемам,че сте про-та ! КАК ? Като играта не ми дава,бъгва веднага щом го направя,понеже оръжието ми дава сигурно 150 неща вече !?
Чакам отговор. Как аджеба да го направя това ?

П.С.- Жалко,че не мога да видя ризницата ми какво дава да ви го напиша тук и да ви ударя в земята,ама тя е толкова бъгната,че дори в инвентара не ми показва какво за бога ми даваааааа....
П.С.С.- Демиджа ми горе-долу е 110-160К а АР ми е 200К,но лайфа си стои на 62К и тва си ееееееее
П.С.С.С-Като се логна,ме пуска на 8К лайф и треа да се напълня. Демек играта е била предвидена за около 8К лайф,а аз съм го прескочил тва няколко пъти... правете си изводите 1.2млн лайф кво прескачане на тая граница е и дали такъв герой би могъл въобще да се логне в играта !
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeПет Сеп 18, 2009 8:45 pm

ВАЖНО ! ! !
Хората писали по-горе са или пълни лъжци или говорят за друга версия на играта или никога не са играли Сингъл плеър ! Да се вземе впредвид,че сорс кода на версия 3.00 позволява достигането САМО на максимум от 90 000 живот ! (лично тествано)
Играта БЪГВА когато прехвърлите определено количество живот ! В момента героят ми е на 90К,а може да си "зареди" само 24К живот. Фактически аз съм на 24К,а не на 90К щото играта не ми дава да се заредя по никакъв начин !
Когато си махна част от ИМЛ-тата живота ми пада на 35К/70К (35К позволени за зареждане от 70К общо лайф) демек ставам на "цели" 35К. Играта НЕ дава повече. Прехвърлите ли определена граница героят ви става на 1 (ЕДНО ! ! ! ) живот Smile)) Мерси все пак,чее ме излъгахте,та си изхвърлих сума ти готини чармове да се пълня с ИМЛ-та и за кво ? Ся имам некви дрисливи 30 ИМЛ-та в инвентара. Имам още към 100-тина ама си ги държа в сташа щото ако сложа дори един от тях "преливам" и ставам на 1 живот Smile)))
Аве баце,ти оня паладин дет го виде на 1.2 млн лайф ли беше ли на 1 лайф и с фотошопа е сложил точка и единица ? Smile)))))))))))) За кво пишете такива глупости ми кажете ? Значи ВЪВ ФАНТАЗИЯТА МИ и моя Барб може да стане на към 500К живот. АКО играта имаше такава опция ! Ама може само във фантазията ми,щото тя над 90К (по-точно 89 999) НЕ позволява и ставате на ЕДНО ЖИВОТ !!!!
На всичкото отгоре магиите бъгват.
Значи примерно магия 1 дава бонус на магия 2.
Вдигам магия 1 “ дава бонус на магия 2,но НИВОТО,КОЕТО СЪМ ВДИГНАЛ ! Нивата,качени ми от предмети,чармове и джуъли НЕ СЕ БРОЯТ ! ХАхахахха,много яко,а ? И за кво са ми вички тия магии на левъл 100 ? Smile)) Аз съм ги дигнал по 1 път,те един път дават бонус Smile)) Аре кажете ми вие де ? Smile))
Върнете се в началото Go down
TornadoMaster

TornadoMaster



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeВто Ное 24, 2009 11:58 am

Razmenqm 240ki 4armi s 60 max dmg exelenti na 47 ideali s bar ias iml i sqkvi drugi predmeti na single player za Death Blade 5 socka za kamehameha sy6to na single player skype: all_eyez_on_me_94 sorry za latinicata ama sym ot daskalo
Върнете се в началото Go down
krillin_dbz

krillin_dbz



Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 9:01 pm

SkullSplitter написа:
ВАЖНО ! ! !
Хората писали по-горе са или пълни лъжци или говорят за друга версия на играта или никога не са играли Сингъл плеър ! Да се вземе впредвид,че сорс кода на версия 3.00 позволява достигането САМО на максимум от 90 000 живот ! (лично тествано)
Играта БЪГВА когато прехвърлите определено количество живот ! В момента героят ми е на 90К,а може да си "зареди" само 24К живот. Фактически аз съм на 24К,а не на 90К щото играта не ми дава да се заредя по никакъв начин !
Когато си махна част от ИМЛ-тата живота ми пада на 35К/70К (35К позволени за зареждане от 70К общо лайф) демек ставам на "цели" 35К. Играта НЕ дава повече. Прехвърлите ли определена граница героят ви става на 1 (ЕДНО ! ! ! ) живот Smile)) Мерси все пак,чее ме излъгахте,та си изхвърлих сума ти готини чармове да се пълня с ИМЛ-та и за кво ? Ся имам некви дрисливи 30 ИМЛ-та в инвентара. Имам още към 100-тина ама си ги държа в сташа щото ако сложа дори един от тях "преливам" и ставам на 1 живот Smile)))
Аве баце,ти оня паладин дет го виде на 1.2 млн лайф ли беше ли на 1 лайф и с фотошопа е сложил точка и единица ? Smile)))))))))))) За кво пишете такива глупости ми кажете ? Значи ВЪВ ФАНТАЗИЯТА МИ и моя Барб може да стане на към 500К живот. АКО играта имаше такава опция ! Ама може само във фантазията ми,щото тя над 90К (по-точно 89 999) НЕ позволява и ставате на ЕДНО ЖИВОТ !!!!
На всичкото отгоре магиите бъгват.
Значи примерно магия 1 дава бонус на магия 2.
Вдигам магия 1 “ дава бонус на магия 2,но НИВОТО,КОЕТО СЪМ ВДИГНАЛ ! Нивата,качени ми от предмети,чармове и джуъли НЕ СЕ БРОЯТ ! ХАхахахха,много яко,а ? И за кво са ми вички тия магии на левъл 100 ? Smile)) Аз съм ги дигнал по 1 път,те един път дават бонус Smile)) Аре кажете ми вие де ? Smile))


Тук пише че това е форум за хеадофф,в хоффа няма ограничение 90к,моя дру е 240к лайф,а има мегдан поне до 350к .Това,че пише че е 24к лайф просто се бъгват героите и неможе да изпише цялото число иначе,когато тези 24к лайф свършат се пулнят наново.
И повярвай ми 1 инвентар с ИМЛ можеш д анаправиш спокойно за 1 ден сам човек.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тактика за развитие на Barbarian Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тактика за развитие на Barbarian   Тактика за развитие на Barbarian Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тактика за развитие на Barbarian
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Barbarian Armour

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Герои :: Варварин /Barbarian/-
Идете на: