Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SkullSplitter

SkullSplitter



Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Empty
ПисанеЗаглавие: Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00   Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 5:52 pm

Пиша това,в случай че някой не знае.
На СИНГЪЛ версия 3.00 ИМА Убер Диабло ! Ако сте забелязали,докато играете горе в ляво на екрана ви излиза надпис 5273 (примерно) stones of jordn have been sold to merchants.
Когато това число набъбне достатъчно,Убер Диабло се появява !
НЕ Е НУЖНО да сте минали играта на Хел (но е задължително да сте на Хел) за да се появи !

Появява се на мястото на най-близкият до вас SuperUnique Monster. На Акт 1 това примерно е BishBosh. Горе в ляво излиза надпис DIABLO WALKS THE EARTH ,екрана се "затръпсва" и става нощ.
Аз бях на Акт 5 и се появи точно до първият Waypoint. Дропна ми Unique Small Charm (какъвто вече си бях сглобил) Доколкото знам може да дропне всеки един Unique Charm (включително и Odd Charm-a)
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00   Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 4:58 pm

на мен до сега не ми се е случвало това в 3.00 в хеадоф
Върнете се в началото Go down
SkullSplitter

SkullSplitter



Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00   Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 7:03 pm

Не знам,може да е до късмет или не си играл достатъчно. На мен ми се случи.
Разгледах и много други сайтове,в които също пишеше,че Убер-а го ИМА на СИнгъл на тази версия,100% доказано е.
Сега го чакам втори път Smile Пише,че освен тези 4 Уни чарма може да дропне и Mapple Leaf (не знам обаче дали това е за версия 3.00 в смисъл шанса да го дропне това чудо)
Върнете се в началото Go down
Forbidden

Forbidden



Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00   Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 9:11 pm

ее в сингъл може, аз там не играя Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00   Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Убер Диабло на СИНГЪЛ ! v.3.00
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Diablo Eastern Sun :: Предмети, руни и рецепти-
Идете на: